Bootstrap Business (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Comments
az: Şərhlər

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
