Bootstrap Carousel Image Formatter (7.x-3.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Interval
it: Intervallo

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: Image style
it: Stile immagine
