Bootstrap Classes (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Display
he: תצוגה

en: Text
he: טקסט

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Align
he: יישור

en: Position
he: מיקום

en: Float
he: צף

en: Grid
he: רשת

en: Sizes
he: מידות

en: About
he: אודות

en: Embed
he: הטמעה
