Bootstrap lite - Backport of Backdrop bootstrap based theme (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Footer
ne: फुटर

en: Normal
ne: साधारण

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
