Bootstrap lite - Backport of Backdrop bootstrap based theme (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Remove
az: Çıxart

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Fixed
az: Sabit

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: No preview
az: Önizləmə yoxdur

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status message
az: Status mesajı
