Bootstrap lite - Backport of Backdrop bootstrap based theme (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Remove
gu: લોપ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
