Bootstrap lite - Backport of Backdrop bootstrap based theme (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Left
hy: Ձախ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create-content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:
