Bootstrap lite - Backport of Backdrop bootstrap based theme (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Footer
lt: Poraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Highlighted
lt: Paryškintas
