Bootstrap lite - Backport of Backdrop bootstrap based theme (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Default
ur: طے شدہ

en: Normal
ur: عمومی

en: @time ago
ur: @time قبل
