Bootstrap Tour (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: enable
te: చేతనం

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Top
te: పైన

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Finished
te: పూర్తయింది
