Bootstrap Tour (7.x-1.0-beta5) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Roles
sr: Улоге

en: Finished
sr: Завршено

en: Entities
sr: Ентитети
