Bootstrap Tour (7.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: Path
lt: Kelias

en: Visible
lt: Matomas

en: Event
lt: Įvykis

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Bottom
lt: Apačia

en: Roles
lt: Rolės

en: Address
lt: Adresas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Finished
lt: Pabaiga

en: disable
lt: išjungti

en: Started
lt: Pradėta

en: Next »
lt: Toliau »

en: « Prev
lt: « Atgal

en: Invisible
lt: Nematomas
