Bootstrap Tour (7.x-1.0-beta9) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: enable
ar: تفعيل

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Top
ar: الأعلى

en: Path
ar: المسار

en: Visible
ar: مرئي

en: Event
ar: الحدث

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Roles
ar: الأدوار

en: Address
ar: العنوان

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Finished
ar: اكتمل

en: disable
ar: تعطيل

en: Entities
ar: الكيانات
