Bootstrap Tour (7.x-1.0-beta9) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: enable
ro: activare

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Top
ro: Sus

en: Path
ro: Cale

en: Visible
ro: Vizibil

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Roles
ro: Roluri

en: Address
ro: Adresă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Finished
ro: Finalizat

en: disable
ro: dezactivare

en: Started
ro: Început

en: Entities
ro: Entități

en: save
ro: salvează

en: Invisible
ro: Invizibil
