Bootstrap Tour (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Name
it: Nome

en: Top
it: In cima

en: Path
it: Percorso

en: Bottom
it: In fondo

en: Roles
it: Ruoli

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Next »
it: Succ »

en: « Prev
it: « Prec
