Bootstrap Tour (7.x-2.5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Bottom
az: Aşağı

en: Roles
az: Rollar

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Machine name
az: Maşın adı
