Boron (HTML5 base theme) (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
