BOTCHA Spam Prevention (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: General
te: సాధారణ
