BOTCHA Spam Prevention (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et
