BOTCHA Spam Prevention (7.x-3.1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Spam control
ro: Control de spam

en: disable
ro: dezactivare

en: log
ro: jurnal
