Bounce (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: Create
ar: أنشئ

en: 1 day | @count days
ar[0]: يوم واحد
ar[1]: أقل من يوم
ar[2]: يومين
ar[3]: @count أيام
ar[4]: @count يوما
ar[5]: @count يوم

en: Custom
ar: مخصص

en: Score
ar: الدرجة

en: Filter
ar: انتقاء

en: System
ar: النظام

en: Code
ar: الكود

en: Protocol
ar: النظام

en: Port
ar: منفذ

en: Clear
ar: مسح
