Bounce (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Create
lt: Kurti

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: System
lt: Sistema

en: Code
lt: Kodas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Unblock
lt: Atblokuoti

en: Not enabled
lt: Neįjungta
