Bounce (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: Create
nl: Aanmaken

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Custom
nl: Aangepast

en: System
nl: Systeem

en: Port
nl: Poort

en: Clear
nl: Wissen

en: Connection timeout
nl: Connectie-timeout

en: Unblock
nl: Deblokkeren

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: bounce
nl: stuiteren
