Bounce (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: General settings
ro: Setări generale

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afişează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Mail
ro: E-mail

en: User
ro: Utilizator

en: Create
ro: Crează

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Custom
ro: Personalizat

en: Score
ro: Scor

en: Filter
ro: Filtru

en: System
ro: Sistem

en: Code
ro: Cod

en: Clear
ro: Elimină

en: Not enabled
ro: Nu este activat
