Bounce (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün
