Bounce (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Mail
ur: مراسلہ

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن

en: Filter
ur: فلٹر

en: Code
ur: کوڈ
