Bounce (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Create
ne: सिर्जना

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Filter
ne: फिल्टर

en: System
ne: प्रणाली

en: Code
ne: कोड

en: Clear
ne: सफा
