Bounce (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: User
fa: کاربر

en: Create
fa: ایجاد

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Custom
fa: سفارشی

en: Score
fa: امتیاز

en: Filter
fa: فیلتر

en: System
fa: سیستم

en: Code
fa: کد

en: Protocol
fa: استاندارد

en: Port
fa: درگاه

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Not enabled
fa: غیرفعال
