Bounce (7.x-1.8) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Create
te: సృష్టించు

en: 1 day | @count days
te[0]: 1 రోజు
te[1]: @count రోజులు

en: Filter
te: వడపోయి

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Code
te: కోడ్
