Bounce handler (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Category
ar: التصنيف

en: remove
ar: إزالة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: Severity
ar: الحدة

en: Details
ar: التفاصيل

en: Address
ar: العنوان

en: Destination
ar: الوجهة
