Bounce handler (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیغام

en: Category
fa: دسته بندی

en: remove
fa: حذف

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: User
fa: کاربر

en: Severity
fa: شدت

en: Details
fa: جزئیات

en: Address
fa: نشانی

en: Destination
fa: مقصد
