Bounce handler (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Category
lt: Kategorija

en: remove
lt: pašalinti

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Address
lt: Adresas

en: Destination
lt: Paskirtis
