Bounce handler (7.x-1.0-unstable1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Disable
es: Desactivar

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: Category
es: Categoría

en: remove
es: eliminar

en: Mail
es: Correo

en: User
es: Usuario

en: Severity
es: Gravedad

en: Details
es: Detalles

en: Address
es: Dirección

en: Destination
es: Destino

en: 1 notification | @count notifications
es[0]: 1 aviso
es[1]: @count avisos
