Bounce handler (7.x-1.0-unstable1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Category
ne: वर्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Details
ne: विस्तृत
