Bounce handler (7.x-1.0-unstable1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Mail
ur: مراسلہ
