Bounce handler (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: Category
id: Kategori

en: remove
id: buang

en: Mail
id: Email

en: User
id: Pengguna

en: Severity
id: Keparahan

en: Details
id: Rincian

en: Address
id: Alamat

en: Destination
id: Tujuan
