Tournament Bracket (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Comments
ar: التعليقات

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Display
ar: العرض

en: Footer
ar: التذييل

en: Comment
ar: التعليق

en: Score
ar: الدرجة

en: Clone
ar: استنساخ

en: Clear
ar: مسح

en: Results
ar: النتائج

en: Subtitle
ar: عنوان ثان
