Tournament Bracket (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Clear
ne: सफा

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक
