Tournament Bracket (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Image
fa: تصویر

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Display
fa: نمایش

en: Footer
fa: پاورقی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Score
fa: امتیاز

en: Clone
fa: تکرار

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Default Display
fa: نمایش پیش‌فرض

en: Results
fa: نتایج

en: Match
fa: مطابق است

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Allow Image Uploads
fa: اجازه‌ی بارگذاری تصویر

en: Image Upload Path
fa: مسیر بارگذاری تصویر

en: Save Configuration Settings
fa: ذخیره تنظیمات پیکربندی

en: Configuration settings were saved.
fa: تنظیمات پیکربندی ذخیره شد.

en: Click here for a printable version
fa: برای نسخه قابل چاپ اینجا را کلیک کنید
