Tournament Bracket (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Comments
he: תגובות

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Display
he: תצוגה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Comment
he: תגובה

en: Score
he: ניקוד

en: Clone
he: שכפול

en: Clear
he: ניקוי

en: Default Display
he: תצוגת ברירת מחדל

en: Results
he: תוצאות

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Seed
he: זרע

en: Round
he: עגל
