Tournament Bracket (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (103 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Place
hu: Hely

en: Image
hu: Kép

en: Export
hu: Exportálás

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Footer
hu: Lábléc

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Score
hu: Eredmény

en: Clone
hu: Klónozás

en: Clear
hu: Törlés

en: Default Display
hu: Alapértelmezés szerinti megjelenítés

en: Results
hu: Eredmények

en: Rounds
hu: Fordulók

en: Final
hu: Döntő

en: Match
hu: Egyezik

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Matches
hu: Egyezések

en: Seed
hu: Helyezés

en: Division
hu: Divízió

en: Season
hu: Szezon

en: Round
hu: Kerekítés

en: Champion
hu: Bajnok

en: Runner-Up
hu: Második helyezett

en: Loser
hu: Vesztes

en: Competitor
hu: Versenyző

en: Bracket has been updated
hu: A menetrend frissítve

en: Round Comment
hu: Megjegyzés a fordulóhoz

en: Winner
hu: Győztes

en: Match Comment
hu: Megjegyzés a mérkőzéshez

en: There can only be one home competitor, please select one home competitor only.
hu: Csak egy hazai versenyzőt lehet kiválasztani.

en: There can only be one winner, please select one winner only.
hu: Csak egy győztest lehet kiválasztani.

en: Routing
hu: Útválasztás

en: Winner Matches
hu: Győztes mérkőzések

en: Loser Matches
hu: Vesztes mérkőzések

en: Bracket
hu: Menetrend

en: Create a tournament bracket.
hu: Bajnokság menetrendjének elkészítése.

en: Brackets
hu: Menetrendek

en: Change bracket settings
hu: Menetrend beállításának változtatása

en: Bracket Settings
hu: Menetrend beállítása

en: Allow Image Uploads
hu: Képfeltöltés engedélyezése

en: Image Upload Path
hu: Képfeltöltési útvonal

en: Click here for a printable version
hu: A nyomtatható verzióhoz ide kell kattintani

en: Comments for this bracket
hu: Megjegyzések a menetrendhez

en: Bracket comments - appear as a footer.
hu: Menetrend megjegyzések – láblécként jelennek meg.

en: Logo Image
hu: Logókép

en: Upload Logo Image
hu: Logókép feltöltése

en: Logo Image Path
hu: Logókép útvonala

en: Path to the logo image file. Supported image types are JPG and PNG.
hu: A logókép elérési útvonala. Támogatott képtípusok: JPG és PNG.

en: Delete Logo
hu: Logó törlése

en: Sponsor Logo Image
hu: Szponzor logóképe

en: Upload Sponsor Logo Image
hu: Szponzor logóképének feltöltése

en: Sponsor Logo Image Path
hu: Szponzor logókép útvonala

en: Path to the sponsor logo image file. Supported image types are JPG and PNG.
hu: A szponzor logókép elérési útvonala. Támogatott képtípusok: JPG és PNG.

en: Delete Sponsor Logo
hu: Szponzorlogó törlése

en: Foreground & Text Color
hu: Előtér és háttérszín

en: In HTML color format - #RRGGBB (Default is @color).
hu: HTML színformátumban – #RRGGBB (alapértelmezett: @color).

en: PDF Font
hu: PDF betűtípus

en: Bracket @title has been cloned
hu: @title menetrend klónozva

en: Import File
hu: Fájl importálása

en: Nothing was uploaded.
hu: Semmi sem lett feltöltve.

en: Double Elimination 16 Competitor Championship Bracket
hu: Dupla kieséses 16 versenyzős bajnoki menetrend

en: Double Elimination 8 Competitor Championship Bracket
hu: Dupla kieséses 8 versenyzős bajnoki menetrend

en: Quarterfinals
hu: Negyeddöntők

en: Semifinals
hu: Elődöntők

en: Modified Double Elimination 16 Competitor Championship Bracket
hu: Módosított dupla kieséses 16 versenyzős bajnoki menetrend

en: Modified Double Elimination 8 Competitor Championship Bracket
hu: Módosított dupla kieséses 8 versenyzős bajnoki menetrend

en: Finals
hu: Döntő

en: Single Elimination 16 Competitor Championship Bracket
hu: Egyenesági kieséses 16 versenyzős bajnoki menetrend

en: Single Elimination 8 Competitor Championship Bracket
hu: Egyenesági kieséses 8 versenyzős bajnoki menetrend

en: Round 1
hu: 1. forduló

en: Round 2
hu: 2. forduló

en: Single Elimination 8 Competitor 2 Round Playoff
hu: Egyenesági kieséses 4 versenyzős 2 körös rájátszás

en: Division.
hu: Divízió.

en: Season.
hu: Szezon.

en: Group.
hu: Csoport.

en: Single Elimination 8 Competitor Single Round Playoff
hu: Egyenesági kieséses 4 versenyzős 1 körös rájátszás

en: Hide PDF Link
hu: PDF hivatkozás elrejtése

en: If checked, the link to download a PDF version of the bracket will not appear above the bracket.
hu: Ha ki van választva, akkor a menetrend PDF változatára mutató hivatkozás nem jelenik meg a menetrend felett.

en: Single Elimination 2 Competitor Championship Bracket
hu: Egyenesági kieséses 2 versenyzős bajnoki menetrend

en: Single Elimination 4 Competitor Championship Bracket
hu: Egyenesági kieséses 4 versenyzős bajnoki menetrend

en: Double Elimination 32 Competitor Championship Bracket
hu: Dupla kieséses 32 versenyzős bajnoki menetrend

en: Double Elimination 4 Competitor Championship Bracket
hu: Dupla kieséses 4 versenyzős bajnoki menetrend

en: Double Elimination 64 Competitor Championship Bracket
hu: Dupla kieséses 64 versenyzős bajnoki menetrend

en: Modified Double Elimination 32 Competitor Championship Bracket
hu: Módosított dupla kieséses 32 versenyzős bajnoki menetrend

en: Modified Double Elimination 4 Competitor Championship Bracket
hu: Módosított, dupla kieséses, 4 versenyzős bajnoki menetrend

en: Modified Double Elimination 64 Competitor Championship Bracket
hu: Módosított dupla kieséses 64 versenyzős bajnoki menetrend

en: Single Elimination 48 Competitor 2 Round Playoff Left-Right Bracket
hu: Egyenesági kieséses 48 versenyzős 2 körös rájátszásos kétcsoportos menetrend

en: View Brackets
hu: Menetrendek megtekintése

en: View Bracket Nodes.
hu: Menetrend tartalmak mutatása.

en: Create Brackets
hu: Menetrendek létrehozása

en: Create Bracket Nodes.
hu: Menetrend tartalmak létrehozása.

en: Edit Brackets
hu: Menetrendek szerkesztése

en: Edit Any Bracket Nodes.
hu: Bármely menetrend tartalom módosítása.

en: Edit Own Brackets
hu: Saját menetrendek szerkesztése

en: Edit Only Bracket Nodes Created by User.
hu: Csak a felhasználó által létrehozott menetrendek szerkesztése.

en: Unable to display bracket - possibly damaged node.
hu: Nem lehet megjeleníteni a menetrendet – valószínűleg sérült a tartalom.
