Tournament Bracket (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Group
it: Gruppo

en: Comments
it: Commenti

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Display
it: Visualizzazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Comment
it: Commento

en: Score
it: Punteggio

en: Clone
it: Clona

en: Clear
it: Cancella

en: Default Display
it: Visualizzazione Predefinita

en: Results
it: Risultati

en: Match
it: Riscontro

en: Subtitle
it: Sottotitolo

en: Seed
it: Semente

en: Season
it: Stagione

en: Round
it: Arrotonda

en: Seeding
it: Semina

en: Import File
it: Importa file
