Tournament Bracket (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Group
id: Grup

en: Comments
id: Komentar

en: Edit
id: Sunting

en: Image
id: Gambar

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Display
id: Tampilan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Comment
id: Komentar

en: Score
id: Skor

en: Clone
id: Kloning

en: Clear
id: Bersihkan

en: Results
id: Hasil

en: Subtitle
id: Subjudul

en: Round
id: Pembulatan
