Brainstorm profile (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (53 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Submit
tr: Gönder

en: Development
tr: Geliştirme

en: Enabled
tr: Etkin

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Help
tr: Yardım

en: Views
tr: Görünümler

en: Theme
tr: Tema

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: All
tr: Tümü

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Comment
tr: Yorum

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Color
tr: Renk

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Leaderboard
tr: Ana pano

en: Features
tr: Özellikler

en: Team
tr: Takım

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
tr: Kullanıcılarınızın erişebileceği yeni bir form veya anket oluşturun. Gönderilerin sonuçları, istatistikleri ayrıcalıklı kullanıcılar için erişilebilir halde olacaktır.

en: Main Content
tr: Ana İçerik

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Direction
tr: Yön

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Secondary
tr: İkincil

en: Administration menu
tr: Yönetim menüsü

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: User menu
tr: Kullanıcı menüsü

en: Shape
tr: Şekil

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
tr: <em>Gezinti</em> menüsü site ziyaretçilerine yönelik bağlantılar içerir. Bağlantılar bazı eklentiler tarafından <em>Gezinti</em> menüsüne otomatik olarak eklenir.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
tr: <em>Kullanıcı</em> menüsü 'Oturumu kapat' gibi kullanıcı hesabı ile ilişkili bağlantıları içerir.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
tr: <em>Yönetim</em> menüsü yönetimle ilgili görevlerin bağlantılarını içerir.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
tr: Bir çok sitede kullanılan ve genellikle üst gezinti menüsünde bulunan <em>Ana</em> menü sitenin ana bölümlerini gösterir.

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Sort By
tr: Sıralama Yönü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Aside
tr: Hariç

en: Tertiary
tr: Üçüncül

en: Social
tr: Sosyal

en: Management
tr: Yönetim
