BrAPI (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: User login
sr: Пријављивање корисника
