BrAPI (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: yes
te: అవును

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Help
te: సహాయం

en: no
te: కాదు

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Features
te: విశేషాలు
