BrAPI (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: yes
fa: بله

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Administration
fa: مدیریت

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Help
fa: راهنما

en: Unknown
fa: نامشخص

en: no
fa: خیر

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Attribute name
fa: نام مشخصه
