BrAPI (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: yes
id: ya

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Administration
id: Administrasi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Help
id: Bantuan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: no
id: tidak

en: Extensions
id: Ekstensi

en: User login
id: Login pengguna

en: Features
id: Fitur

en: Attribute name
id: Nama atribut
