BrAPI (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: yes
ro: da

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Help
ro: Ajutor

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: no
ro: nu

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Features
ro: Caracteristici

en: Attribute settings
ro: Opţiuni atribute

en: Attribute name
ro: Nume atribut

en: Supported methods
ro: Metode acceptate
