BrAPI (7.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: yes
az: bəli

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Version
az: Versiya

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Help
az: Dəstək

en: Unknown
az: Naməlum

en: n/a
az: yox

en: no
az: yox

en: User login
az: Loqin

en: Not set
az: Qurulmayıb
